اتمام تخریب کامل طبقه هفتم پاساژ علاءالدین تا یک ماه آینده/ آغاز تخریب هر شب از ساعت 23

117537_975

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: تخریب شبانه اضافه بنای پاساژ علاءالدین طی یک ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

117537_975

اقبال شاکری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه میزان با اشاره به استقرار و تجهیز کارگاه در پاساژ علاءالدین جهت تخریب طبقه هفتم این پاساژ اظهار کرد: از سه هفته قبل پیمانکار تخریب که از سوی شهرداری تهران تعیین شده بود با هماهنگی شهرداری منطقه 11، کارگاه خود را تجهیز کرده است.

وی افزود: هم اکنون تیم پیمانکار هر شب از ساعت 23 اقدام به تخریب اضافه بنای پاساژ علاء الدین می کند و این روند طی روزهای آینده ادامه خواهد داشت تا روند تخریب طبقه هفتم بنا به طور کامل انجام شود.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تخریب کامل اضافه بنای پاساژ علاءالدین تا یک ماه آینده به پایان خواهد رسید، خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه 11 و سازمان نظام مهندسی بر تمامی مراحل کار نظارت دارند و پیش بینی می شود تا ماه آینده کار تخریب به طور کامل انجام شود.

شاکری با تاکید بر اینکه کار تخریب به هیچ عنوان متوقف نخواهد شد، اظهارکرد: طبق حکم دادستانی کار تخریب اضافه بنای پاساژ علاءالدین با جدیت پش خواهد رفت ضمن اینکه سعی شده تخریب بنای اضافی خلی در کار کسبه پاساژ خللی ایجاد نکند.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *